• м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22
  • (0512) 37-09-32

Грантова програма «Відкриті двері» для підтримки короткострокових ініціатив громадських організацій

Міжнародна організація з питань розвитку Pact та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосили конкурс на отримання гранту, який є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!».

Мета конкурсу - підтримка короткострокових ініціатив громадських організацій, спрямованих на задоволення виникаючих потреб у залученні громадян та досягнення вимірюваних результатів.

Пріоритетні напрямки програми «Долучайся!» - це ключові демократичні реформи, боротьба з корупцією, децентралізація, прозорість та підзвітність уряду, інклюзивний розвиток та євроінтеграція.

До подання проектних пропозицій запрошуються офіційно зареєстровані організації громадянського суспільства з усіх регіонів України.

Критерії відбору: відповідність цілям конкурсу; усталена організаційна структура; потенційна спроможність налагоджувати контакт з громадами і громадянами; потенційна спроможність досягати сталих результатів, які будуть тривати після закінчення проекту.

Орієнтовна тривалість гранту: 1-9 місяців.

Розмір гранту: до 20 000 дол. США.

Конкурс є безстроковим. Pact буде переглядати проектні пропозиції на постійній основі. Заявники отримуватимуть рішення протягом 45 днів з моменту, коли Pact отримає повний пакет проектної пропозиції.

Важливо знати,:

- в рамках конкурсу Pact не може надавати гранти підприємствам, політичним партіям, державним інституціям, релігійним організаціям або фізичним особам;

- проектні пропозиції повинні бути подані українською або англійською мовою;

- заявникам буде повідомлено про статус розгляду їхньої пропозиції письмово на електронну пошту;

- рішення конкурсної комісії є остаточним і не підлягає перегляду;

- подані пропозиції не можуть бути повернені або розглянуті повторно.

Порядок подання грантових пропозицій та детальніша інформація за посиланням:

http://www.prostir.ua/?grants=hrantova-prohrama-vidkryti-dveri-dlya-pidtrymky-korotkostrokovyh-initsiatyv-hromadskyh-orhanizatsij.

JooMix