• м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22
  • (0512) 37-09-32

До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері туристичного та готельно-ресторанного бізнесу!

Доводимо до відома, що з  5 до 7 вересня 2019 року у м. Львові проходитиме форум «HoReCaSHOW Lviv» (надалі –Форум). 

Сьогодні сфера HoReCa є однією з найбільш перспективних галузей економіки, що швидко розвивається. Найперспективнішим напрямом розвитку сучасного ринку послуг на Львівщині є туристичний бізнес. Львівська область посідає одне з перших місць в Україні за наявності  унікальних туристичних, курортних та культурно - рекреаційних ресурсів.

Необхідна умова розвитку туризму в Україні – ефективне функціонування готельної індустрії, що дає близько 60 % усіх доходів від туризму.

Форум -  найбільша професійна подія гостинності в Україні, що охоплює всі ключові напрями розвитку готельно-ресторанного бізнесу: ресторани, бари, кафе, Street food, всі типи готелів і костелів, кейтеринг,маркетинг, а також надає можливість учасникам налагодити контакти виключно з представниками своєї цільової аудиторії.

За детальної інформацією просимо звертатися до начальника управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталі Табаки за тел.: (032) – 261–3919 та на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З програмою Форуму можна ознайомитись за посиланням: https://horecashow.lviv.ua/.

 

JooMix