• м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22
  • (0512) 37-09-32

Державні закупівлі

До уваги юридичних осіб,
які здійснюють допорогові закупівлі за публічні кошти! 

На виконання пункту 3 розпорядження голови облдержадміністрації від 09.11.2017 № 445-р «Про проведення допорогових закупівель товарів і послуг з використанням електронної системи закупівель  ProZorro» зі змінами, внесеними    розпорядженням    голови    облдержадміністрації   від   15.11.2017 № 452-р, департаментом економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації розроблено форму для збору узагальненої інформації про здійснення допорогових закупівель товарів і послуг.

Форма заповнюється структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями, міськими (міст обласного значення) радами та сільськими, селищними, міськими об’єднаними територіальними громадами – обов’язково, з врахуванням інформації підпорядкованих підприємств, установ, організацій, щокварталу, до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом

Отримання доступу для заповнення форми – за посиланням https://goo.gl/forms/mKlUKVVKMIg51YWj1.


До уваги зацікавлених осіб!

1.  Командою Прозорро розроблено інформаційний ресурс, яких містить актуальну, постійно оновлювану інформацію з питань публічних закупівель.
Вказаний ресурс має два основних розділи: 
• Бібліотека примірних специфікацій. Тепер знайти та оформити специфікацію буде простіше, адже всі специфікації будуть зібрані в одному місці – в бібліотеці примірних специфікацій. Ви просто знаходите необхідну специфікацію через пошук за ключовим словом чи кодом ДК 021:2015 (CPV), завантажуєте файл, змінюєте його відповідно до специфіки Вашої закупівлі, та приєднуєте до своєї тендерної документації.

• Доступно про публічні закупівлі. Цей розділ створений та наповнюється відділом навчання ДП «Прозорро». В ньому ми відійшли від сухої «юридичної» мови і постарались простими словами та за допомогою наочних прикладів показати, як діяти, з чого почати, на що звернути увагу в системі електронних закупівель Prozorro. 
Перейти на сайт можна за посиланням: http://infobox.prozorro.org/

2.  Актуальна інформація (аналітика) стосовно використання системи електронних публічних закупівель по Миколаївській області знаходиться за посиланням: http://bi.prozorro.org/sense/app/fba3f2f2-cf55-40a0-a79f-b74f5ce947c2/sheet/HbXjQep/state/analysis

Закон України Про публічні закупівлі

JooMix