• м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22
  • (0512) 37-09-32

Державні закупівлі

До уваги всіх зацікавлених осіб – суб’єктів сфери публічних закупівель!

Департамент економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації на виконання доручення заступника голови облдержадміністрації О.Кушніра від 23.07.2018 по справи №1409/0/05-4/2-18 інформує всіх зацікавлених осіб – суб’єктів сфери публічних закупівель Миколаївської області про реалізацію поглибленого комплексного навчального тренінгу для тренерів із публічних закупівель, який проводиться Мінекономрозвитку спільно з Київською школою економіки. Лист Мінекономрозвитку від 20.07.2018 №3305-04/31499-06 з приводу вищезазначеного додається.

Лист


До уваги юридичних осіб, які здійснюють допорогові закупівлі за публічні кошти! 

Змінено посилання на форму, за якою керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, міським (міст обласного значення) головам та сільським, селищним, міським головам об’єднаних територіальних громад, на виконання пункту 2 розпорядження голови облдержадміністрації від 09.11.2017 № 445-р «Про проведення допорогових закупівель товарів і послуг з використанням електронної системи закупівель ProZorro» (зі змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 15.11.2017 № 452-р), необхідно надавати для узагальнення інформацію про здійснення допорогових закупівель товарів і послуг.

 

Отримання доступу для заповнення форми – за таким активним посиланням: https://goo.gl/forms/7VMNsjt12ukJuc7D3.

 


 

До уваги юридичних осіб, які здійснюють допорогові закупівлі за публічні кошти! 

На виконання пункту 3 розпорядження голови облдержадміністрації від 09.11.2017 № 445-р «Про проведення допорогових закупівель товарів і послуг з використанням електронної системи закупівель  ProZorro» зі змінами, внесеними    розпорядженням    голови    облдержадміністрації   від   15.11.2017 № 452-р, департаментом економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації розроблено форму для збору узагальненої інформації про здійснення допорогових закупівель товарів і послуг.

 Форма заповнюється структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями, міськими (міст обласного значення) радами та сільськими, селищними, міськими об’єднаними територіальними громадами – обов’язково, з врахуванням інформації підпорядкованих підприємств, установ, організацій, щокварталу, до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом

Отримання доступу для заповнення форми – за посиланням https://goo.gl/forms/mKlUKVVKMIg51YWj1.


 

1.  Командою Прозорро розроблено інформаційний ресурс, яких містить актуальну, постійно оновлювану інформацію з питань публічних закупівель.
Вказаний ресурс має два основних розділи: 
• Бібліотека примірних специфікацій. Тепер знайти та оформити специфікацію буде простіше, адже всі специфікації будуть зібрані в одному місці – в бібліотеці примірних специфікацій. Ви просто знаходите необхідну специфікацію через пошук за ключовим словом чи кодом ДК 021:2015 (CPV), завантажуєте файл, змінюєте його відповідно до специфіки Вашої закупівлі, та приєднуєте до своєї тендерної документації.

• Доступно про публічні закупівлі. Цей розділ створений та наповнюється відділом навчання ДП «Прозорро». В ньому ми відійшли від сухої «юридичної» мови і постарались простими словами та за допомогою наочних прикладів показати, як діяти, з чого почати, на що звернути увагу в системі електронних закупівель Prozorro. 
Перейти на сайт можна за посиланням: http://infobox.prozorro.org/

2.  Актуальна інформація (аналітика) стосовно використання системи електронних публічних закупівель по Миколаївській області знаходиться за посиланням: http://bi.prozorro.org/sense/app/fba3f2f2-cf55-40a0-a79f-b74f5ce947c2/sheet/HbXjQep/state/analysis

Закон України Про публічні закупівлі

JooMix