• м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22
  • (0512) 37-09-32

Перша стратегічна сесія з визначення пріоритетних проєктів розвитку морської галузі на 2021-2023 роки

03 лютого 2021 року, за дорученням керівництва облдержадміністрації,  фахівці департаменту економічного розвитку та регіональної політики взяли участь у першій стратегічній сесії з визначення пріоритетних проєктів розвитку морської галузі на 2021-2023 роки. Захід проводився  в рамках реалізації проєкту «Посилення інституційної спроможності Морського Кластеру України».

Участь у заході взяли регіональні представники морського бізнесу, органів влади та місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій, освітніх закладів, а також координатор проектів консультацій для малого бізнесу ЄБРР, представники Мініфраструктури, асоціації «Укрсудпром» та ін.

Під час стратегічної сесії учасники обговорили проблематику кластерного розвитку в Україні, питання розвитку морської інфраструктури, а також висловили власне бачення подальшого розвитку морської галузі.

Учасники заходу дійшли згоди щодо необхідності детального дослідження сучасного стану морської галузі, що стане підставою для розробки стратегії розвитку Морського кластеру України та підготовки проєктів нормативно-правових актів, які необхідні для стимулювання розвитку морської галузі. 

Крім того, учасниками запропоновано проєкти розвитку морської галузі Миколаївщини, які плануються до реалізації  протягом 2021-2023 років за напрямами: розвиток суднобудування, морської інфраструктури, інноваційної та освітньої екосистеми, інжинірингу тощо.

JooMix