• м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22
  • (0512) 37-09-32

до Плану реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області на період 2021 – 2023 роки

Запрошуємо місцеві органи державної влади, органи місцевого самоврядування, територіальні органи центральних органів виконавчої влади, громадські організації, підприємства, установи та організації усіх форм власності, наукові установи надати проектні ідеї, які дозволять реалізувати завдання проекту Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2027 року (далі – Стратегія). 

Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано експертними групами з відбору технічних завдань. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проєктів регіонального розвитку на період до 2023 року і визначено обсяги фінансування.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2021- 2023 роки).

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

5. Проєктна ідея має бути представлена у формі 

6. Проєктна ідея направлена на реалізацію завдань Стратегії (http://economy-mk.gov.ua/images/economy/2.Soc-econom/2019/2/matrix.pdf).

 

УВАГА!!! Не слід подавати проектних ідей, які не передбачають можливість застосування конкурентного підходу, таких як наприклад: “ремонт/будівництво будинку культури/школи в селі ХХХ”, “будівництво/ремонт дороги в селі ХХХ” тощо.

Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше  1 квітня 2020 року.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., з поміткою в полі «Тема»: «Проєкти до Плану заходів на 2021-2023 роки Стратегії 2027» (або через сервіс Google-форми за адресою https://forms.gle/P1W926eXzdDB3r7p9).  

Це оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проєкту, стратегічні, операційні цілі та завдання Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2027 року та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайті Департаменту економічного розвитку та регіональної політики обласної державної адміністрації: http://economy-mk.gov.ua/ За результатами відбору кращі проєктні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії на період 2021-2023 роки.

 

Приклад заповненої форми проєктних ідей 

Телефони для довідок:  (0512) 37-08-23; 37-42-18

 

З метою отримання інформації про торгові місії та інші експортоорієнтовані заходи, аналітику, перспективні ринки, B2G зустрічі, освітні семінари для експортерів, комерційні пропозиції іноземних компаній та іншу корисну інформацію для розширення ринків збуту реєструйтесь у базі даних експортерів Офісу з просування експорту за посиланням : 

https://goo.gl/forms/mWM05Ggdw2RoJ8PH3 »

Додатково зверніть увагу на сайти створених офісів:

ОФІС ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ - http://fsr.org.ua/page/ofis-zaluchennya-investyciy

ОФІС З ПРОСУВАННЯ ЕКСПОРТУ - http://fsr.org.ua/page/ofis-z-prosuvannya-eksportu

JooMix