• м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22
  • (0512) 37-09-32

Корисні посилання

1.    Офіційний портал Європейського Союзу: 
http://europa.eu/index_en.htm

2.    Представництво Європейського Союзу в Україні:
  http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm

3.    Представництво Єврокомісії в Україні
http://www.delukr.ec.europa.eu/home_uk.html

4.    Програма ЄІСП ППС «Чорне море»:
Спільна операційна програма транскордонного співробітництва  Європейського інструменту сусідства та партнерства “Басейн Чорного моря” 2014-2020 рр. передбачає співробітництво на регіональному рівні між країнами-партнерами ЄІСП та країнами-членами ЄС, як по сухопутних кордонах, так і в рамках морських басейнів. 
  http://www.blacksea-cbc.net/

5.    Програми ООН
ООН – міжнародна організація, що працює в Україні на національному рівні в економічній, інституціональній та соціальній галузях, а також на місцевому рівні. Особливо важливими для України програми: ПРООН (Програма розвитку ООН В Україні), ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН), Об'єднана Програма ООН з ВІЛ/СНІДу, Фонду Народонаселення ООН та ін.
http://www.un.org.ua/

6.    Агенція з міжнародного розвитку США USAID
USAID – незалежна федеральна урядова агенція заснована у 1961р. Агенції опікується питаннями довгострокової та неупередженої підтримки іншим державам світу у питаннях економічного зростання, охорони здоров'я, демократії, запобігання конфліктів, гуманітарної допомоги.
http://www.usaid.gov/

7.    Програма уряду Японії "Кусаноне" 
Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма, яка також відома як "програма Кусаноне", сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими організаціями, так і місцевими державними організаціями.
http://www.ua.emb-japan.go.jp/U/Home-page/index.ukr.htm

8.    Міжнародне агентство розвитку CIDA (Канада) 
CIDA (The Canadian International Development Agency) – канадська організація заснована 1968р. Головними пріоритетами CIDA є демократизація управління, розвиток приватного сектору, охорона здоров'я, гендерна рівність, захист навколишнього середовища.  
http://www.acdi-cida.gc.ca/

9.    Британська Рада в Україні 
На офіційному сайті організації можна віднайти інформацію про міжнародні конкурси, освітні та начальні програми, які пропонуються урядом Великобританії. British Council – міжнародна організація Королівства Великобританії заснована у 1943р. Британська рада опікується питаннями налагодження культуних та освітніх відносин з іншими країнами світу.
  http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine.htm

10.    Польсько-українська фундація співпраці ПАУСІ
ПАУСІ була заснована у квітні 2005 року. Метою нової Фундації ПАУСІ є сприяння подальшій інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури через запровадження європейського та, зокрема, польського досвіду. 
http://www.pauci.org/

11.    Фундація Конрада Аденауера 
Фундація Конрада Аденауера – європейська донорська органіація, що опікується питаннями політичної освіти, проведення наукових пошуків, досліджень для політичних проектів та надає стипендії обдарованим особистостям.
http://www.kas.de/wf/en/

12.    Шведська міжнародна агенція з розвитку і співпраці (SIDA)
SIDA – державна агенція, що є структурним підрозділом Міністерства закордонних справ Швеції. Метою діяльності Швецької міжнародної агенції з розвитку і співпраці є сприяння становленню можливості найбідніших верств населення покращити їхні умови життя. Окремі програми SIDA діють в Україні. 
http://www.sida.se/ 

13.    Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва
Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва (ШАРС). Організація є структурним підрозділом Посольства Швейцарії в Україні. Основою діяльності ШАРС в Україні є "Стратегія співробітництва в Україні на 2008—2010 роки. Наближення до європейських стандартів". Стратегічними напрямками співробітництва на 2008- 2010 роки визначені - покращення репродуктивного здоров’я та охорона здоров’я матері та дитини, зміцнення верховенства права і демократії з акцентом на підтримці реформ системи правосуддя та публічного управління тощо.
http://www.swisscooperation.org.ua/

14.    Фонд Євразія
Фонд є приватною неприбутковою організацією, фінансування якої здійснюється урядом США та іншими приватними та державними установами. Розвиток громадянсько суспільства, підтримка правових та соціальноорієнтованих проектів.
http://www.eurasia.kiev.ua/ukr/home/

15.    Фонд Чарльза Стюарта Мотта 
Фонд Мотта – донорська організація, що розпочала свою активну діяльність з 1970р. Свою діяльність організація провадить у всьому світі та ставить за мету грантову підтримку проектів, які спрямовані на встановлення стабільних процесів розвитку суспільств.
http://www.mott.org/

16.    Український фонд соціальних інвестицій
УФСІ –  неприбуткова організація, створена КМУ в 2000р. з метою підготовки та виконання спільного Проекту Уряду України та Світового банку "Фонд соціальних інвестицій". Цілями проекту є покращення умов життя бідних та вразливих верст населення, соціальних інвестицій, розситок інфраструктури тощо. При впровадженні проектів на рівні громад фонд приділяє особливу увагу сучасним технологіям енергозбереження та енергоефективності.
http://www.usif.kiev.ua/

17.    Міжнародний фонд «Відродження» 
Міжнародний фонд "Відродження" засновано у квітні 1990 р. Пріоритетною для Фонду є підтримка проектів за напрямами, що торкаються розвитку громадянського суспільства, верховенства права, ЗМІ, підтримки освітніх програм, ініціатив в галузі охорони здоров'я.
http://www.irf.kiev.ua/

18.    Фонд Східна Європа 
ФСЄ допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу. Для виконання своєї місії ФСЄ надає цільову підтримку НУО, що працюють в різних регіонах України:
http://www.eef.org.ua/
 
19.    Фонд Євразія

20.    На офіційному сайті представництва Європейської комісії в Україні можна знайти інформацію про міжнародні конкурси, освітні та начальні програми, які фінансуються Європейським Союзом. 
JooMix